Skip to content

TOP 10 priežasčių

Kodėl Verta rinktis
foto veidrodį

savo vestuvėms ar kitai šventei

Ne paslaptis, kad foto veidrodis yra labai smagi pramoga. Bet ar žinojote, kad vestuvėse jis gali atlikti daug daugiau nei vieną funkciją?
Atrinkome populiariausias priežastis, kodėl verta pasirinkti Foto veidrodį savo vestuvių ar kitai šventei.

Dabartiniu socialinių tinklų eros metu nuotraukos tapo kasdienio gyvenimo dalimi. Mes siekiame įamžinti ir pasidalinti visais svarbiausiais savo gyvenimo įvykiais. Todėl, kai planuojate renginį, nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, išleistuvės ar gimtadienio vakarėlis, fantastiškų akimirkų įamžinimas yra būtinas dalykas. Oficialioms nuotraukoms puikiausiai tinka fotografas, tačiau šiais laikais vis daugiau žmonių nori netradicinių ir neformalių sprendimų.

Foto veidrodžio ar foto būdelės nuoma yra vienas geriausių pasirinkimų norint, kad jūsų šventė turėtų ypatingą akcentą. Jeigu reikia daugiau argumentų, štai čia yra dešimt pagrindinių priežasčių, kodėl verta išsinuomoti Foto veidrodį jūsų renginiui!

Paveikslo rėmo nuoma

Smagus momentas iš asmeninės šventės

Esant geram orui Foto veidrodis gali būti statomas ir lauke.

1. Linksmų akimirkų įamžinimas

Nesvarbu, kokią progą švenčiate, Foto veidrodis yra puikus būdas įnešti dar daugiau atrakcijos ir linksmybių į renginį. Įvairaus amžiaus svečiai mėgsta grūstis prie veidrodžio, pozuoti, naudotis mūsų linksmais atributais ir kitaip kvailioti. Vėliau smagu peržiūrėti visas nuotraukas ir prisiminimais sugrįžti į šventės dieną.

2. Svečių užimtumas

Svečių užimtumas yra kiekvienų vestuvių ir renginio iššūkis. Foto veidrodis gali būti išsigelbėjimas. Ypatingai šventės pradžioje, kol renkasi visi svečiai, laukia jaunųjų ar renginio pradžios. 2-3 val laukimo praeis nepastebėtai, nes svečiai bus užimti ir turės ką veikti.

3. Svečių suvienijimas

Kartais gali būti sunku suburti svečius renginyje, ypač kai jie ne visai pažįsta vieni kitus. Nekalbant apie vestuves, kur susirenka dvi skirtingos šeimos, kolegos iš darbo taip pat ne visada jaučiasi jaukiai vakarėlių metu. Tačiau naudojant Foto veidrodį ledo pralaužimo procesas tampa daug paprastesnis. Nepažįstami žmonės, laukdami savo eilės, užmezga pokalbius, kartu pozuoja, juokiasi – ir nepastebimai atsiranda bendrystė.

4. Dovanos svečiams

Dovanos svečiams ypač populiarios vestuvėse. Jei galvojote apie tai, bet nieko tinkamo neradote, Foto veidrodis gali išspręsti visas jūsų problemas. Jūsų svečiams patiks parsinešti į namus savo nuotraukas su jūsų inicialais, ir tai bus kažkas, ką jie galės saugoti amžinai.

5. Išliekamoj vertė

Foto veidrodis sugrąžina jus ir jūsų svečius į amžių, prieš tai, kai atsirado skaitmeniniai fotoaparatai ir išmanieji telefonai. Atspausdinta nuotrauka turi klasikinį pojūtį ir gali papuošti jūsų namų sieną ar šaldytuvą – ko jūsų iPhone ekranas tiesiog negali padaryti!

Visgi, svarbu žinoti, kad visas renginio nuotraukas išsaugome ir skaitmeniniu būdu, todėl po šventės persiunčiame Jums.

6. Svečių knygos papildymas

Vestuvės, išleistuvės, krikštynos… Visi renginiai yra geresni, kai yra svečių knyga, kurią vėliau galima išsisaugoti kaip atminimą. Visada malonu skaityti savo draugų ir šeimos narių parašytus palinkėjimus, bet dar geriau, jei prie šių linkėjimų pridedamos nuotraukos, o mūsų Foto veidrodis gali padėti tai padaryti!

7. Puikus turinys fotografui

Profesionalūs fotografai visada atliks puikų darbą siekiant užfiksuoti pagrindinius jūsų šventės akcentus. Šios nuotraukos bus formalios ir tvarkingos. Tačiau prie Foto veidrodžio žmonės atsipalaiduoja ir juokingai pozuodami bei naudodami mūsų linksmus atributus leidžia sau daugiau. Todėl neretai fotografai, ieškodami įdomesnių kadrų, atsistoja už mūsų Foto veidrodžio ir fotografuoja besifotografuojančiuosius!

8. Vedėjo programos papildymas

Foto veidrodis gali būti naudojamas ne tik šventės pradžioje, bet ir įtrauktas į bendrą vedėjo programą. Vienas iš pavyzdžių – žadimas svečiamas pasidaryti nuotraukas pagal užduotis, o jaunieji vertina nuotraukas bei skiria prizus. Užduotys gali būti pačios įvairiausios, tokios kaip: nusifotografuoti su jaunaisiais, nuotrauka su žmogumi, kuris nešioja bardą ir akinius, nuotrauka su jauniausiu šventės dalyviu, su žmogumi, kuris stovi žemyn galva ir t.t. Kuo užduotys originalesnės, tuo įdomiau visiems.

9. Pramogos vaikams

Kartais sunku užimti vaikus vestuvėse ir kituose renginiuose. Tam samdomi įvairūs animatoriai ir t.t. Jeigu jūsų šventėje dalyvauja vaikai, Foto veidrodžio nuoma taip pat gali būti sprendimas, kuris juos sudomins ir sudomins iki vakaro pabaigos. Dar geriau, kad jų mamos ir tėčiai gali atsipūsti ir mėgautis pačia švente, nesirūpinant ką veikia jų vaikai.

10. Reikalauja mažai pastangų

Suprantame, kad vestuvių ar kito renginio organizavimas reikalauja daug energijos bei resursų. Laimei, fotoveidrodžio paslauga praktiškai nereikalauja jokių jūsų pastangų. Kai išsinuomojate Foto veidrodį iš mūsų, galite būti tikri, kad viskas bus paruošta laiku, kad sumaketuosime nuotraukų rėmelį su Jūsų inicialais, kad į jūsų šventę veidrodį atvešime laiku, kad prie veidrodžio visada bus mūsų asistentas ir jums dėl nieko nereikės nerimauti.

Indrė Jaglauskienė

Prekės ženklo „Retro veidrodis“ įkūrėja