Skip to content

Individualūs foto veidrodžio sprendimai

Mes suprantame, kad kiekviena šventė yra unikali ir skirtinga, todėl siūlome įvairius individualius sprendimus. Jums tik reikia išsirinkti iš sąrašo unikalių idėjų ir susisiekti su mumis.

Rėmelių maketai

Suasmeninkite savo nuotraukų rėmėlį naudodami vieną iš mūsų iš anksto sukurtų dizainų. Nematote to, kas patinka? Pagal užsakymą galime sukurti individualų dizainą arba galime atsiųsti šablonus, pagal kuriuos galėtumėte susikurti patys.

Individualus nuotraukos rėmelis
Propsai

Props'ai

Kartu su foto veidrodžiu nemokamai siūlome įvairių rekvizitų (angl. props) nuotraukoms. Standartiškai gausite akinių, kaukių, lūpų, flamingą, filmų pliauškę (angl. clapboard) ir daug kitų.

Foto sienelės

Mes nuolatos papildome turimų foto sienų fonus, kurie puikiai atrodo vestuvėse ir vakarėliuose. Nuo didelių ryškių spalvotų iki prabangiai atrodančių blizgių. Tačiau kartais geriausias fonas yra tiesiog siena jūsų šventės vietoje. O gal jūsų stilistas ar dekoratorius ką nors suplanavo? Kad ir kas tai būtų – mums tinka!

Nuotraukų juostelė su vokeliu

Nuotraukų juostelės su vokeliais

Tai 3 skirtingų nuotraukų kombinacija, kuri sudubliuojama ir atspausdinama. Spausdintuvas automatiškai sukarpo nuotrauką į dvi siauras juosteles. Viena gali likti Jums, kita – palinkėjimui.

Kartu siūlome ir vokelius. Jie gali būti mūsų standartiniai, arba sukurti individualiai pagal Jūsų šventės stilių.

Užrašai ir logotipai

Jūs galite išsinuomoti jau sukurtus mūsų ženklus ir užrašus ant fotosienų, arba galime dar labiau suasmeninti jūsų šventę pagamindami individualius užrašus. Tai gali būti Jūsų vardas, inicialai, logotipas, šūkis ir pan. Mes sumaketuosime, pagaminsime, atvešime ir sumontuosime.

Nuotraukų filtrai

Nuotraukų filtrai

Siūlome nuotraukų redagavimo įrankius, tokius kaip efektus ir filtrus. Foto veidrodžio programinė įranga automatiškai uždeda  pasirinktus filtrus ant nuotraukų, tad papildomai daryti nieko nereikia. Filtrai – smagi priemonė paįvairinti nuotraukas.

GIF'ai

Super GIF’ai yra sklandžiai besisukantys grafiniai vaizdo įrašai (pirmyn ir atgal), kuriuose gali būti užfiksuotos jūsų šventės linksmybės judesyje. GIF’us galime papildyti papildoma grafika.

Nuotraukų gifai
Zalias ekranas

Žalias ekranas

Žalio ekrano fotosieną išskyrėme todėl, nes ji suteikia neribotas galimybes fantazijai ir eksperimentams. Žalio ekrano dėka galima uždėti bet kokį nuotraukų foną. Tai ypatingai patogu, jeigu nenorima išlaidauti ant individualios fotosienos gamybos.

Palinkėjimų dėžutės

Vestuvėms ir visoms asmeninėms šventėms (gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms ir kt.) kartu su foto veidrodžiu galite užsisakyti palinkėjimų dėžutę, kurioje rasite daug popieriaus, klijų ir rašiklių. Gražūs atsiminimai išliks ilgam.

Palinkejimu dezute
Konfeti

Konfeti

Pašėlusioms nuotraukoms reikia nestandartinių sprendimų. Tam puikiai tinka konfeti. Iš rankų metami įvairių spalvų popieriaus skritulėliai ne tik pagyvins nuotraukas, bet ir bus pui pramoga.

Paveikslo rėmo nuoma

Pagyvinkite savo nuotraukas dar vienu įdomia dekoracija – paveikslo rėmu. Jis gali būti pritvirtintas arba laisvai laikomas rankose. Rėmą galime papuošti gėlėmis ar kitomis dekoracijomis.

Paveikslo rėmo nuoma
Foto veidrodis gamtoje

Fotosesijos gamtoje

Kartais gražiausias vaizdas yra tiesiai Jums už nugaros – tereikia apsidairyti. Siūlome foto veidrodžio nuomos paslaugą su pristatymu į bet kurį Lietuvos gamtos kampelį. Mes pasirūpinsime viskuo, įskaitant ir elektra.

Baby shower komplektas

Kūdikių sutiktuvių vakarėliams (angl. baby shower) sukūrėme specialias foto veidrodžio animacijas, sumaketavome keletą nuotraukų rėmelių, pasirūpinome teminiais rekvizitais ir apgalvojome foto sienelių idėjas, kuriomis mielai pasidalinsime su jumis.

Kudikio sutiktuvių vakarėlis